Biodegradowalna tacka

Biodegradowalna tacka

Po blisko roku wytężonej pracy wprowadziliśmy pierwszą biodegradowalną tackę. Do końca roku ograniczymy zużycie plastiku o 20 procent, a już wkrótce całkowicie zrezygnujemy ze sztucznych tworzyw w naszych opakowaniach. To nasze zobowiązanie wobec Was i środowiska naturalnego.


Biodegradowalne sztućce

Biodegradowalne sztućce

W minionym kwartale całkowicie zrezygnowaliśmy z plastiku w naszych sztućcach na rzecz materiału biodegradowalnego. Teraz są w stu procentach kompostowalne. Wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków!

Pasieka Maczfit

Pasieka Maczfit

Według najnowszych badań, pszczoły odpowiadają za nawet 30 procent światowej produkcji żywności. Niestety w ostatnich latach ich los jest coraz bardziej zagrożony, a populacja naszych mały przyjaciół zaczęła drastycznie spada. Właśnie dlatego stworzyliśmy bezpieczny dom dla 6 pszczelich rodzin na terenach zielonych zakładu produkcyjnego Maczfit.

Firma z sercem

Firma z sercem

W Maczfit drzemie ogromna chęć pomagania, dlatego podjęliśmy współpracę z UNICEF w ramach programu „Firma z sercem ” i razem będziemy nieść zdrową pomoc dla najmłodszych na całym świecie. Wszędzie gdzie tlą się konflikty zbrojne tam najbardziej cierpią właśnie dzieci. Często pozostawione samym sobie, bez możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb. UNICEF to gwarancja, że zebrane środki zostaną wykorzystane w najlepszy możliwy sposób.