Nasza misja to zmienić nawyki żywieniowe Polaków. Wydaje się trudne? Z pewnością, ale z odpowiednim zespołem wszystko jest możliwe!
4000

4000

Tyle metrów kwadratowych ma nasz najnowocześniejszy i największy w Europie zakład produkcyjny z wygodnym zapleczem biurowym.
250

250

pracowników, których łączy miłość do zdrowej kuchni. O gotowaniu moglibyśmy rozmawiać całymi godzinami w pracy i poza nią.
MASA CIEKAWYCH PROJEKTÓW

MASA CIEKAWYCH PROJEKTÓW

dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje i zyskasz zupełnie nowe umiejętności. W Maczfit każdy pracownik ma wpływ na rozwój firmy.
JEDYNA TAKA KAWIARNIA MACZIATO

JEDYNA TAKA KAWIARNIA MACZIATO

gdzie pomysły same wpadają do głowy, a zapach świeżo palonej włoskiej kawy od samego rana pobudza do pracy i rozpala zmysły.
LODÓWKA PEŁNA SMAKU

LODÓWKA PEŁNA SMAKU

codziennie uzupełniana świeżymi i pysznymi posiłkami Maczfit, które uwielbiamy jeść bez względu na porę dnia.
DRUŻYNA RZODKIEWKI

DRUŻYNA RZODKIEWKI

która co roku bierze udział w kilku biegach charytatywnych. Tak się nam spodobało, że powstała jej młodsza siostra... Drużyna rzodkieweczki:)
carrier

PRZEPIS NA ZADOWOLONEGO PRACOWNIKA

1.

UMOWA O PRACĘ

zawsze gramy zespołowo i na jasnych zasadach
2.

ŚWIETNA ATMOSFERA

oparta na wzajemnym szacunku i sympatii
3.

ZNIŻKI PRACOWNICZE NA DIETY MACZFIT

bo uważamy, że nasze posiłki są najlepsze na świecie!
4.

PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

i karta Multisport bez względu na porę roku, chcemy abyś zawsze był w formie
5.

WORK-LIFE BALANCE

chcemy żebyś rozwijał swoje pasje oraz zainteresowania

KAŻDY MA JAKIEGOŚ BZIKA

Masz w sobie POWER do działania, nie możesz usiedzieć w miejscu i stale planujesz coś szalonego? To świetnie się składa, bo w Maczfit uwielbiamy takich ludzi jak Ty! Do tej byliśmy z marketingowcem Bartkiem na szczycie Mont Blanc i w samym sercu mroźnej Arktyki, biegliśmy z naszymi dziewczynami w kilku maratonach, a za najlepszy wyczyn sportowy wręczamy każdego roku specjalną nagrodę. Czy Twoja obecna firma to potrafi?:)

Czy wiesz, że już drugi rok z rzędu zdobyliśmy nagrodę Solidny Pracodawca Roku? Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jury ponownie uznało nas za jedno z najlepszych miejsc do pracy w Polsce!

Jeśli widzisz się w naszym zespole, podzielasz nasze wartości i masz w sobie pasję do zdrowej kuchni to... na co jeszcze czekasz?! Nie zwlekaj więcej tylko skontaktuj się z naszym działem HR >>> [email protected] Lub wyślij CV przez dedykowany formularz pod linkiem Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: https://mczft.com/Kariera

Manager Utrzymania Ruchu

Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lider Linii Produkcyjnej

Koordynator w Centrum Dystrybucji

Specjalista ds. planowania

Pracownicy Magazynu

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

Wysyłając dokumenty aplikacyjne na adres [email protected] w odpowiedzi na prowadzoną rekrutację wskazaną w ogłoszeniu, zgadzasz się na przetwarzanie przez Maczfit Foods Sp. z o.o.  w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (chyba, że dane osobowe przetwarzane są przez Maczfit Foods Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia rekrutacji na innej podstawie prawnej, o czym informujemy poniżej).

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w dokumentach aplikacyjnych dodatkową zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Maczfit Foods Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Zgoda ta jest dobrowolna i nie ma wpływu na udział w rekrutacji, w ramach której składasz swoje dokumenty aplikacyjne. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected] Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Pełną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz klikając w kartę poniżej.
Rozwiń, aby przeczytać
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Maczfit Foods” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem Adama Branickiego 17, 02-972 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000752666, NIP: : 951-247-11-96, numer REGON: 381565356, tel.: 48 734 461 099 e-mail: [email protected]
 • Maczfit Foods Sp. z o.o.  przetwarza dane osobowe: gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych*);
 • w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa pracy ciążących na Maczfit Foods Sp. z o.o. związanych z procesem rekrutacji, jeśli rekrutacja dotyczy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych), a jeśli podane przez Panią/Pana dane osobowe nie są wymagane przepisami prawa, prowadząc proces rekrutacji Maczfit Foods Sp. z o.o. przetwarza takie dane osobowe na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych);
 • w przyszłych rekrutacjach na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych);
 • w celu ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Maczfit Foods. Sp. z o.o., na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ICAN (art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych).
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż dwa miesiące po zakończeniu procesu rekrutacji. W przypadku, gdy wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat od złożenia dokumentów aplikacyjnych. Okres przetwarzania może zostać przedłużony o okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń związanych z procesem rekrutacji, jakie może podnosić Maczfit Foods Sp. z o.o. i jakie mogą być podnoszone wobec Maczfit Foods Sp. z o.o.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.

  Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją ma Pani/Pan prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w przypadku, gdy Maczfit Foods Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane w prawnie uzasadnionym interesie. Maczfit Foods. Sp. z o.o. może nie uwzględnić sprzeciwu, jeśli wykaże istnienie ważnych prawnie uzasadnionych interesów Maczfit Foods. Sp. z o.o.  nadrzędnych wobec Pani/Pana interesów lub podstawowych praw i wolności, lub istnienie podstaw do ustalania dochodzenia lub obrony roszczeń.

 • Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych.
 • Podanie danych osobowych jest wymagane w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym.
 • Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Maczfit Foods. Sp. z o.o., takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 • Decyzje dotyczące przeprowadzenia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.)