Biodegradowalna tacka

Recyklingowalne tacki

Czarne tacki Maczfit są w 100% recyklingowalne. Białe tacki są biodegradowalne. Pracujemy nad znalezieniem rozwiązania, które będzie bezpieczne w kontakcie z żywnością i jednocześnie praktyczne.

Biodegradowalne sztućce

Recyklingowalne sztućce

Sztućce, które dołączamy do paczek są w 100% recyklingowalne. Sztućce, które znajdują się w maszynach vendingowych są sztućcami kompostowalnymi. Pracujemy nad wdrożeniem nowych rozwiązań - zachęcamy do obserwowania naszych działań i śledzenia komunikatów w social mediach.

Pasieka Maczfit

Pasieka Maczfit

Według najnowszych badań, pszczoły odpowiadają za nawet 30 procent światowej produkcji żywności. Niestety w ostatnich latach ich los jest coraz bardziej zagrożony, a populacja naszych mały przyjaciół zaczęła drastycznie spada. Właśnie dlatego stworzyliśmy bezpieczny dom dla 6 pszczelich rodzin na terenach zielonych zakładu produkcyjnego Maczfit.

Firma z sercem

Firma z sercem

W Maczfit drzemie ogromna chęć pomagania, dlatego podjęliśmy współpracę z UNICEF w ramach programu „Firma z sercem ” i razem będziemy nieść zdrową pomoc dla najmłodszych na całym świecie. Wszędzie gdzie tlą się konflikty zbrojne tam najbardziej cierpią właśnie dzieci. Często pozostawione samym sobie, bez możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb. UNICEF to gwarancja, że zebrane środki zostaną wykorzystane w najlepszy możliwy sposób.