intro

LODÓWKI PEŁNE ZDROWIA BB

Zawsze świeże, zdrowe i przepyszne posiłki od dietetyków i kucharzy Maczfit wprost na wyciągnięcie ręki

section intro
section intro
section intro
section intro
Masz firmę? Prowadzisz klub fitness, placówkę medyczną bądź wyższą uczelnię? A może chcesz zadbać o zdrowe odżywianie swojego zespołu? Wstaw do firmy lodówkę vendingową, dając klientom i pracownikom możliwość zakupu posiłków oraz fit przekąsek wyprodukowanych przez lidera cateringu dietetycznego w Polsce.
section
SAŁATKI

Zapomnij o niezdrowych przekąskach pełnych sztucznych wzmacniaczy smaku i cukru. Nasze zdrowe sałatki to przepyszny sposób na szybki posiłek, który nie będzie Cię kosztował zbędnych kalorii.

section
DANIA GŁÓWNE

Czeka Cię wycisk na siłowni? A może właśnie domykasz bardzo ważny projekt? Nasze dania główne, są nie tylko świeże i smaczne, ale przede wszystkim kompleksowo wpływają na ciało i umysł. Każde z nich dostarczy Twojemu organizmowi dawkę niezbędnych wartości odżywczych i witamin, abyś mógł dać z siebie 100 procent każdego dnia.

section
DESERY

Chodzi za Tobą coś słodkiego? Wiemy jak trudno wytrwać jest w swoich postanowieniach, szczególnie kiedy dookoła tyle pokus... Na szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie nasze desery w wersji FIT, bez dodatkowego cukru i oleju palmowego. Co powiesz na mały cheat meal bez wyrzutów sumienia?
section
SOKI COLDPRESS

Nasze zupy to świetna propozycja dla tych, którzy mają ochotę na przekąskę lub lekki posiłek. Sycące, lekkie zupy krem to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zachować ciągłość jedzenia pomiędzy posiłkami.

arrow
arrow
 
details

Nasze posiłki są świeże, lekkie i zawsze czarują wyglądem i smakiem.

W ofercie vendignu znajdziesz drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz deser. Zamów jeden produkt albo skompletuj całodniową dietę - szczególnie, że każdy z nich występuje w dwóch różnych wartościach kalorycznych. Wybór należy tylko do Ciebie.

Z pewnością docenisz również fakt, że nasze lodówki mogą zostać zintegrowane z automatycznymi mikrofalówkami. Każdy posiłek z łatwością odgrzejesz bez potrzeby angażowania dodatkowej przestrzeni gastronomicznej. Czy wspominaliśmy o tym, że istnieje możliwość płacenia kartami pre-paid? To nie tylko świetny pomysł na dodatkowy benefit pracowniczy, ale i realna oszczędność dla firmy.