intro

LODÓWKI PEŁNE ZDROWIA

Zawsze świeże, zdrowe i przepyszne posiłki od dietetyków i kucharzy Maczfit wprost na wyciągnięcie ręki

section intro
section intro
section intro
section intro
Masz firmę? Prowadzisz klub fitness, placówkę medyczną bądź wyższą uczelnię? A może chcesz zadbać o zdrowe odżywianie swojego zespołu? Wstaw do firmy lodówkę vendingową, dając klientom i pracownikom możliwość zakupu posiłków oraz fit przekąsek wyprodukowanych przez lidera cateringu dietetycznego w Polsce.
section
SAŁATKI

Zapomnij o niezdrowych przekąskach pełnych sztucznych wzmacniaczy smaku i cukru. Nasze zdrowe sałatki to przepyszny sposób na szybki posiłek, który nie będzie Cię kosztował zbędnych kalorii.

section
DANIA GŁÓWNE

Czeka Cię wycisk na siłowni? A może właśnie domykasz bardzo ważny projekt? Nasze dania główne, są nie tylko świeże i smaczne, ale przede wszystkim kompleksowo wpływają na ciało i umysł. Każde z nich dostarczy Twojemu organizmowi dawkę niezbędnych wartości odżywczych i witamin, abyś mógł dać z siebie 100 procent każdego dnia.

section
DESERY

Chodzi za Tobą coś słodkiego? Wiemy jak trudno wytrwać jest w swoich postanowieniach, szczególnie kiedy dookoła tyle pokus... Na szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie nasze desery w wersji FIT, bez dodatkowego cukru i oleju palmowego. Co powiesz na mały cheat meal bez wyrzutów sumienia?
section
SOKI COLDPRESS


arrow
arrow
 
details

Nasze posiłki są świeże, lekkie i zawsze czarują wyglądem i smakiem.

W ofercie vendignu znajdziesz drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz deser. Zamów jeden produkt albo skompletuj całodniową dietę - szczególnie, że każdy z nich występuje w dwóch różnych wartościach kalorycznych. Wybór należy tylko do Ciebie.

Z pewnością docenisz również fakt, że nasze lodówki mogą zostać zintegrowane z automatycznymi mikrofalówkami. Każdy posiłek z łatwością odgrzejesz bez potrzeby angażowania dodatkowej przestrzeni gastronomicznej. Czy wspominaliśmy o tym, że istnieje możliwość płacenia kartami pre-paid? To nie tylko świetny pomysł na dodatkowy benefit pracowniczy, ale i realna oszczędność dla firmy.