Zamów dziś, zacznij już jutro!

Maczfit - dlaczego my?

Maczfit to pierwszy tak profesjonalny catering dietetyczny w Polsce. Co sprawia, że nie pomylisz nas z innymi?

why us

Jakość

O jakości, z jakością… w Maczfit słowo „jakość” odmieniamy przez wszystkie przypadki. I co więcej – mamy do tego pełne prawo! Jako jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Polsce wdrożyliśmy rygorystyczne procedury jakości HACCP certyfikowane przez uznaną międzynarodową jednostkę TUV.

why us

Dzisiaj zamawiasz, jutro jesz!

Burczy Ci w brzuchu? Znowu musisz czekać na dietę kilka dni? Z Maczfit szybko zapomnisz o tym problemie! Dzięki usłudze „day-by-day” wystarczy, że złożysz zamówienie do godziny 14:00, aby już następnego dnia cieszyć się zestawem zdrowych i pysznych posiłków prosto od naszych kucharzy. Masz to jak w garnku!

why us

Zarządzaj zamówieniem 24h

Zmieniaj dietę, adres i godziny dostawy. A może wyjeżdżasz na egzotyczne wakacje i chcesz wstrzymać dostawy? Nic prostszego – załóż konto i zarządzaj swoim planem dietetycznym z poziomu intuicyjnego panelu sterowania. Zmiany możesz wprowadzać z dnia na dzień, ale pamiętaj aby to zrobić do godziny 13:00!

why us

Profesjonalny zespół

Nasze posiłki to efekt współpracy sztabu wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy. Komponujemy optymalnie zbilansowane dania bazując na doświadczeniu i solidnej wiedzy naszych specjalistów, a nie na chwilowych trendach i modach.

why us

Bezpłatne konsultacje dietetyczne

Potrzebujesz porady, a może pomocy przy wyborze diety? Nasze cudowne dietetyczki kliniczne tylko czekają, żeby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Skorzystaj z czatu na stronie lub zadzwoń na infolinię.

why us

Program Lojalnościowy

Zostań z nami na dłużej, to się opłaca! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy bogaty program korzyści. To proste - zbierasz rzodkiewki, polecasz Maczfit znajomym i wymieniasz punkty na darmowe zestawy Maczfit.