Kariera

Nasza misja to zmienić nawyki żywieniowe Polaków. Wydaje się trudne? Z pewnością, ale z odpowiednim zespołem wszystko jest możliwe!
4000

4000

Tyle metrów kwadratowych ma nasz najnowocześniejszy i największy w Europie zakład produkcyjny z wygodnym zapleczem biurowym.
250

250

pracowników, których łączy miłość do zdrowej kuchni. O gotowaniu moglibyśmy rozmawiać całymi godzinami w pracy i poza nią.
MASA CIEKAWYCH PROJEKTÓW

MASA CIEKAWYCH PROJEKTÓW

dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje i zyskasz zupełnie nowe umiejętności. W Maczfit każdy pracownik ma wpływ na rozwój firmy.
JEDYNA TAKA KAWIARNIA MACZIATO

JEDYNA TAKA KAWIARNIA MACZIATO

gdzie pomysły same wpadają do głowy, a zapach świeżo palonej włoskiej kawy od samego rana pobudza do pracy i rozpala zmysły.
LODÓWKA PEŁNA SMAKU

LODÓWKA PEŁNA SMAKU

codziennie uzupełniana świeżymi i pysznymi posiłkami Maczfit, które uwielbiamy jeść bez względu na porę dnia.
DRUŻYNA RZODKIEWKI

DRUŻYNA RZODKIEWKI

która co roku bierze udział w kilku biegach charytatywnych. Tak się nam spodobało, że powstała jej młodsza siostra... Drużyna rzodkieweczki:)

PRZEPIS NA ZADOWOLONEGO KLIENTA

1.

UMOWA O PRACĘ

zawsze gramy zespołowo i na jasnych zasadach
2.

ŚWIETNA ATMOSFERA

oparta na wzajemnym szacunku i sympatii
3.

ZNIŻKI PRACOWNICZE NA DIETY MACZFIT

bo uważamy, że nasze posiłki są najlepsze na świecie!
4.

PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

i karta Multisport bez względu na porę roku, chcemy abyś zawsze był w formie
5.

WORK-LIFE BALANCE

chcemy żebyś rozwijał swoje pasje oraz zainteresowania

KAŻDY MA JAKIEGOŚ BZIKA

Masz w sobie POWER do działania, nie możesz usiedzieć w miejscu i stale planujesz coś szalonego? To świetnie się składa, bo w Maczfit uwielbiamy takich ludzi jak Ty! Do tej byliśmy z marketingowcem Bartkiem na szczycie Mont Blanc i w samym sercu mroźnej Arktyki, biegliśmy z naszymi dziewczynami w kilku maratonach, a za najlepszy wyczyn sportowy wręczamy każdego roku specjalną nagrodę. Czy Twoja obecna firma to potrafi?:)

Zuzanna

Specjalistka ds. żywienia
W tygodniu Zuzę możecie spotkać w dziale dietetyki, w weekend spotkacie ją w Kluszkowcach na rowerze, gdzie z ogromną prędkością zjeżdża z górskich ścieżek😊 Downhill to ogromna frajda i solidna dawka adrenaliny.

Bartek

Copywriter i Content Marketing Specialist
Chiny, Australia, Panama... Do tej pory odwiedziłem prawie 50 państw na całym świecie i nie potrafię przestać. Podróże napędzają mnie do życia i dają pozytywnego kopa na cały rok. Następny cel - Antarktyda!

Aneta

HR Business Partner
Pobudka o 5! Przed pracą czasami trening siłowy, czasami półmaraton, longboard, wakeboard- w zależności na co mam ochotę. Oprócz sportu, moją drugą miłością są Góry. Cała Orla Perć w 4:35! 😉

Czy wiesz, że już drugi rok z rzędu zdobyliśmy nagrodę Solidny Pracodawca Roku? Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jury ponownie uznało nas za jedno z najlepszych miejsc do pracy w Polsce!

Jeśli widzisz się w naszym zespole, podzielasz nasze wartości i masz w sobie pasję do zdrowej kuchni to... na co jeszcze czekasz?! Nie zwlekaj więcej tylko skontaktuj się z naszym działem HR >>> aneta.maj@maczfit.pl lub rekrutacja@maczfit.pl Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny za: aktywne pozyskiwanie oraz budowanie nowych relacji z klientami biznesowymi, budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z wybranymi kluczowymi klientami, aktywną sprzedaż naszych produktów i realizacja zadań sprzedażowych w ramach przyjętych planów, prowadzenie negocjacji z klientami, partnerami i inwestorami, przygotowywanie transakcji finansowania dla nowych i istniejących klientów segmentu przygotowywanie ofert, prezentacji, aplikacji, stałe monitorowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im odpowiednich rozwiązań, będziesz uczestniczył w targach branżowych, Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, napisz do działu HR i dowiedz się jakie umiejętności powinien posiadać idealny kandydat >>> rekrutacja@maczfit.pl

Specjalista ds. IT i wsparcia projektów informatycznych

Na tym stanowisku będziesz wsparciem dla wszystkich działów w zakresie rozwiązywania problemów informatycznych i współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług IT, pomożesz marketingowi przy rozbudowie stron www oraz tworzeniu newsletterów i materiałów promocyjnych (WordPress, HTML, CSS), będziesz również odpowiedzialny za zarządzanie naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, zarządzanie licencjami i stanem inwentarza urządzeń teleinformatycznych >>> read more na pracuj.pl lub Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@maczfit.pl

Specjalista w dziale Technicznym

Na tym stanowisku będziesz wspierał całą firmę. Bo… będziesz sprawował nadzór nad zapewnieniem bieżącej konserwacji i napraw, dodatkowo sprawowanie nadzoru nad na budynkiem i zarządzanie, konserwacjami, naprawami i przeglądami urządzeń, instalacji i systemów technicznych budynku, utrzymanie budynku, instalacji i terenu zewnętrznego w pełnej sprawności technicznej i dobrym wyglądzie, zarządzanie i nadzór nad powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami. Czyli będziesz naszą złotą rączką 😊 Jeśli dobrze czujesz się w tych zadaniach... napisz do naszego działu rekrutacji :)

Kierownik Zmiany- Pakowalnia

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem pracowników (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie), ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego, kontrola wydajności i jakości produkcji, codzienna kontrola wskaźników efektywności , rozliczanie strat, prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowe, oganizacja działań optymalizacyjnych dotyczących obszaru produkcyjnego, przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników, odpowiedzialność za przestrzeganie zasad HACCP i BHP. Chcesz wiedzieć więcej? napisz :)

Kierownik Magazynu

Jako kierownik magazynu będziesz odpowiadał za nadzorowanie sprawnego działania magazynów, organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego, planowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań wykorzystania magazynów, planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów, będziesz również miał pod sobą zespół fajnych ludzi których chcemy rozwijać, dlatego przeprowadzeni ocen okresowych pracowników również należy do Twoich obowiązków. Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej oraz monitorowanie stanów magazynowych- też należy do obowiązków Kierownika 😊 Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej pracy> Zapraszamy na rekrutacja@maczfit.pl

Kucharz- rekrutacja stała

Cały czas poszukujemy osób, które pysznie gotują dlatego na to stanowisko rekrutacja jest stała :) Kucharze! To nasz skarb! To oni odpowiadają za te wszystkie pyszne dania. Dlatego osoby na tym stanowisku muszą mieć doświadczenie w gotowaniu. Muszą przestrzegać norm i obowiązujących przepisów. Jeśli uważasz, że dobrze gotujesz i chciałbyś pracować dla najlepszego cateringu w Polsce, wyślij CV na rekrutacja@maczfit.pl

Wysyłając dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@maczfit.pl w odpowiedzi na prowadzoną rekrutację wskazaną w ogłoszeniu, zgadzasz się na przetwarzanie przez Maczfit Foods Sp. z o.o.  w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (chyba, że dane osobowe przetwarzane są przez Maczfit Foods Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia rekrutacji na innej podstawie prawnej, o czym informujemy poniżej).

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w dokumentach aplikacyjnych dodatkową zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Maczfit Foods Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Zgoda ta jest dobrowolna i nie ma wpływu na udział w rekrutacji, w ramach której składasz swoje dokumenty aplikacyjne. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja@maczfit.pl Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Pełną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz klikając w kartę poniżej.
Rozwiń, aby przeczytać
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Maczfit Foods” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem Iwonicka 37, 02-924 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000752666, NIP: : 951-247-11-96, numer REGON: 381565356, tel.: 48 734 461 099 e-mail: kontakt@maczfit.pl
 • Maczfit Foods Sp. z o.o.  przetwarza dane osobowe: gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych*);
 • w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa pracy ciążących na Maczfit Foods Sp. z o.o. związanych z procesem rekrutacji, jeśli rekrutacja dotyczy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych), a jeśli podane przez Panią/Pana dane osobowe nie są wymagane przepisami prawa, prowadząc proces rekrutacji Maczfit Foods Sp. z o.o. przetwarza takie dane osobowe na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych);
 • w przyszłych rekrutacjach na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych);
 • w celu ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Maczfit Foods. Sp. z o.o., na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ICAN (art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych).
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż dwa miesiące po zakończeniu procesu rekrutacji. W przypadku, gdy wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat od złożenia dokumentów aplikacyjnych. Okres przetwarzania może zostać przedłużony o okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń związanych z procesem rekrutacji, jakie może podnosić Maczfit Foods Sp. z o.o. i jakie mogą być podnoszone wobec Maczfit Foods Sp. z o.o.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.

  Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją ma Pani/Pan prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w przypadku, gdy Maczfit Foods Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane w prawnie uzasadnionym interesie. Maczfit Foods. Sp. z o.o. może nie uwzględnić sprzeciwu, jeśli wykaże istnienie ważnych prawnie uzasadnionych interesów Maczfit Foods. Sp. z o.o.  nadrzędnych wobec Pani/Pana interesów lub podstawowych praw i wolności, lub istnienie podstaw do ustalania dochodzenia lub obrony roszczeń.

 • Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych.
 • Podanie danych osobowych jest wymagane w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym.
 • Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Maczfit Foods. Sp. z o.o., takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 • Decyzje dotyczące przeprowadzenia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.)