Macz faster, Macz better... Wiele powodów by BYĆ BLIŻEJ!

Aplikacja do dań specjalnych

Wychodzimy z założenia, że to dieta jest dla Ciebie, a nie Ty dla diety. Dlatego stworzyliśmy aplikację – podręcznego asystenta do spraw zdrowia i smaku, który ma za zadanie ułatwiać Ci życie.

Od teraz jeszcze bliżej, w Twoim rytmie, w Twoim stylu, w Twojej dłoni. Maczfit na wyciągnięcie ręki.

Kilka kliknięć i gotowe.
Zamawiasz to, co lubisz, jeszcze prościej i jeszcze szybciej. Wszystko czego potrzebujesz w jednej aplikacji Maczfit w zasięgu ręki. Wybieraj, zamawiaj i ciesz się dietą każdego dnia.
Zarządzanie dietą
Kontroluj wszystko, nie tylko kalorie. Wyjeżdżasz? Żaden problem! Chcesz spróbować czegoś innego? Nic prostszego. W aplikacji Maczfit możesz w pełni zarządzać swoją dietą. Nie musisz do nas dzwonić, wszystko załatwisz za pomocą jednego kciuka na jednym ekranie.
Wstrzymywanie diety

Niespodziewany wyjazd? Wakacje z rodziną? Bez problemu możesz wstrzymać wybrane dni lub całe zamówienie i wznowić je w dowolnym momencie.

Edycja diety

Zawsze możesz zmienić zdanie. Inna kaloryczność? A może inna dieta? Próbuj i eksperymentuj do woli!

Zmiana adresu

Wiemy, że nie stoisz w miejscu. Teraz jeszcze szybciej nadążymy za Tobą. Zmieniaj adresy dostaw, a my będziemy czekać tam, dokąd zmierzasz.

Przedłużenie diety

Nie wszystko, co dobre szybko się kończy. Z aplikacją Maczfit w kilka sekund przedłużasz swoją dietę i nadal cieszysz się tym, co najbardziej lubisz.

Subskrypcja
Nie bój się, że zapomnisz zamówić dietę. Od teraz możesz ją subskrybować tak jak ulubione filmy i muzykę. W zasadzie, to nawet lepiej! Na wszelki wypadek damy Ci znać o zbliżającym się terminie zamówienia 48 godzin wcześniej.
Śledzenie postępów
Pilnujesz swojej wagi? To świetnie się integruje! Jesteś tym co jesz, a z nami jesz zdrowo! Od teraz możesz zobaczyć swoje postępy w aplikacji Maczfit. 70% każdego z nas to woda. O tym też Ci przypomnimy, tak abyś zawsze czuł się świetnie i był na fali
Wygodne powiadomienia
Chcesz kontrolować swoje postępy? Zależy Ci, aby jeść regularnie? A może nie chcesz zapomnieć o kończącej się diecie? Spokojnie, z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy zestaw powiadomień, dzięki którym codzienność będzie jeszcze przyjemniejsza!
Zbieraj Maczcoiny i wymieniaj
na darmowe pakiety Maczfit
Zrealizowana Paczka
Za każdy dzień Twojej diety
otrzymasz Maczcoina.
Oceniony dzień
Podziel się z nami swoją oceną,
a my nagrodzimy Cię Maczcoinem.
Polecony - nagrodzony
Polecaj Maczfit znajomym
i zdobywaj dodatkowe Maczcoiny.
Zrealizowana Paczka
Za każdy dzień Twojej diety
otrzymasz Maczcoina.
Oceniony dzień
Podziel się z nami swoją oceną,
a my nagrodzimy Cię Maczcoinem.
Polecony - nagrodzony
Polecaj Maczfit znajomym
i zdobywaj dodatkowe Maczcoiny.