Maczfit od kuchni

Bezpieczeństwo produkcji i higiena w Maczfit

21 grudnia 2020

W Maczfit przestrzegamy zasad bezpieczeństwa na każdym etapie naszej pracy. Począwszy od kontroli higieny dostaw, po dostarczenie paczki z jedzeniem pod drzwi naszych klientów. Maczfit to bezpieczeństwo produkcji i gwarancja najlepszej jakości. W ostatnich miesiącach wdrożyliśmy zaostrzone procedury, związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, dzięki którym wszystkie przygotowywane przez nas posiłki są bezpieczne.

Jak to robimy?

Codziennie ciężko pracujemy po to, aby nasze posiłki spełniały oczekiwania i zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Jednak poza najwyższą jakością, równie ważne jest dla nas zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa na każdym etapie przygotowywania posiłków – podczas przyjmowania dostaw od dostawców, w trakcie produkcji, a także podczas transportu diety pod drzwi naszych klientów.

Bezpieczeństwo produkcji – kolejne etapy

  1. Posiłki Maczfit sporządzane są przez najlepszych ekspertów – dietetyków i kucharzy. Codziennie szczegółowo planują, testują i opracowują przepisy, aby nasze dania były smaczne, pełnowartościowe i odpowiadały zwłaszcza na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.
  2. Starannie wybieramy i monitorujemy zamawiane u dostawców produkty oraz egzekwujemy zasady higieny i bezpieczeństwa – zewnętrzni dostawcy nie mają żadnego kontaktu z pracownikami linii produkcyjnej.
  3. Każdego dnia bezpieczeństwo produkcji i przestrzeganie zasad higieny na linii produkcyjnej są dla nas kluczowe. Nasi pracownicy linii produkcyjnej pracują w odzieży ochronnej w tym w jednorazowych maseczkach, rękawiczkach i czepkach, a także mają obowiązek dezynfekcji rąk przed rozpoczęciem pracy. Stale monitorujemy przestrzeganie tych zasad.
  4. Wszystkie posiłki pakujemy do higienicznych opakowań, które pochodzą od sprawdzonych certyfikowanych dostawców. Regularnie sprawdzamy warunki transportu – czystość pojazdu, odpowiednią temperaturę chłodni, stan opakowań – czy nie są uszkodzone, czy folia jest prawidłowo naciągnięta, czy posiłek jest zapakowany próżniowo.
  5. Po zakończeniu procesu przygotowania, dbamy o bezpieczną dostawę – dostarczamy nasze posiłki samochodami chłodniczymi, dzięki czemu zachowany jest bezpieczny dla naszych dań ciąg chłodniczy. Samochody są codziennie myte i dezynfekowane.

 

Maczfit – certyfikowana jakość

Najbardziej cenimy sobie najwyższą jakość, dlatego też jako jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Polsce wdrożyliśmy rygorystyczne procedury jakości HACCP certyfikowane przez uznaną międzynarodową jednostkę TUV.

Oferta dla każdego

Codziennie tworzymy zbilansowane i smaczne posiłki, które przygotowywane są z największą starannością oraz przestrzeganiem zasad higieny. Dbamy o osoby, które z powodu różnych schorzeń lub nietolerancji pokarmowych muszą jeść tylko określone grupy produktów. Tworzymy posiłki dla osób regularnie uprawiających sport, dla tych, którzy chcą schudnąć, a także dla osób będących na diecie roślinnej – wegan i wegetarian. W swojej ofercie mamy także programy dietetyczne dla osób z nietolerancją glutenu i laktozy, chorych na cukrzycę i Hashimoto oraz dla tych, którzy chcą wyregulować ciśnienie tętnicze.

Poza 12 specjalnie przygotowanymi programami dietetycznymi, proponujemy naszym klientom również opcję Wybór Menu, w której mogą decydować co zjedzą i jeść to, co lubią. Codziennie do wyboru mają aż 25 dań, w tym posiłki z rewolucyjnej diety SIRT. Jest ona skomponowana z produktów, które aktywują geny długowieczności i spowalniają procesy starzenia.

Dla osób, które chcą oczyścić swój organizm z toksyn proponujemy także detoks sokowy – soki i izotoniki na wybraną liczbę dni przygotowane z warzyw i owoców bogatych w witaminy oraz mikro i makroelementy. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Trening górnych partii ciała

Trening brzucha z Maczifit

Oglądaj

Innowacyjne rozwiązania

Codziennie rozwijamy się i wdrażamy nowe rozwiązania, które pozwalają naszym klientom na łatwiejsze i przyjemniejsze korzystanie z naszych usług. Umożliwiamy zamawianie diety za pomocą panelu klienta, biura obsługi, a także aplikacji mobilnej, która zawsze jest pod ręką.

Co więcej aplikacja Maczfit pozwala także monitorować postępy diety, przypomina o konieczności picia wody i zjedzenia kolejnego posiłku oraz umożliwia szybką zmianę adresu dostawy. Dostępny na naszej stronie i w aplikacji kalkulator kalorii pomaga wybrać odpowiednią kaloryczność diety, a także dostosować ją do indywidualnych potrzeb.

Umożliwiamy także korzystanie z kalkulatora BMI – pomagającego oszacować prawidłową wagę ciała, kalkulatora WHR – pozwalającego na obliczenie proporcji obwodu talii i bioder oraz kalkulatora wody, który podpowiada, ile płynów dziennie należy pić.

Trening górnych partii ciała

Trening online z Adrianem Sucheckim

Oglądaj

Program lojalnościowy Maczfit

Dostęp do programu lojalnościowego pozwala na zbieranie rzodkiewek, które przyznawane są za zrealizowane zamówienie, polecenie Maczfit znajomym i ocenianie zjedzonych posiłków. Zebrane rzodkiewki można następnie wymienić na darmowe dni diety. Za pomocą programu lojalnościowego informujemy o aktualnych rabatach i trwających promocjach, w których można otrzymać atrakcyjne nagrody.

Wybierz bezpieczny catering dietetyczny Maczfit, który pomoże Ci zrealizować cele i cieszyć się zdrowiem oraz najlepszym samopoczuciem. Decyduj co zjesz i jedz to, co lubisz. Wybierz dietę pudełkową tworzoną z pasją oraz przestrzeganiem rygorystycznych zasad higieny i najwyższej jakości produkcji.

Zobacz kolejny artykuł

fit jedzenie

Fit jedzenie – przepisy prosto z kuchni Maczfit

dieta na płaski brzuch

Czy idealna „dieta na płaski brzuch” istnieje?

dieta 1800 kcal

Dieta 1800 kcal – zasady i przykładowy jadłospis

zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie – poznaj podstawowe zasady

dieta 2000 kcal

Dieta 2000 kcal – zasady i przykładowy jadłospis

Polecane artykuły

fit jedzenie

Artykuły

Odżywianie

Fit jedzenie – przepisy prosto z kuchni Maczfit

1 lutego 2021
dieta na płaski brzuch

Artykuły

Odżywianie

Czy idealna „dieta na płaski brzuch” istnieje?

29 stycznia 2021
mobile app
Od teraz jest jeszcze lepiej.
Nie ma na co czekać.
Pobierz aplikację.
mobile app