Eksperci

Maczfit to najlepsi eksperci, którzy z dużym powodzeniem wykorzystują swoją wiedzę zarówno podczas przygotowywania dań, jak i w bezpośrednich kontaktach z klientami. Jako eksperci w dziedzinie dietetyki wykorzystujemy najnowszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Wyróżnia nas w pełni profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie tylko układamy diety, ale także uczymy prawidłowych nawyków żywieniowych na całe życie.

Paulina Jabłonka

Dietetyk

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz zarządzania ze specjalnością rozwój potencjału społecznego na UW. Choć mogłoby się wydawać, że obie dziedziny nie są ze sobą związane, jej zdaniem właściwa dieta pomaga w osiągnięciu każdego celu i jest niezbędna, by móc w pełni cieszyć się życiem. Współpracuje z poradniami dietetycznymi i jest autorką i współautorką licznych artykułów o tematyce zdrowego odżywiania publikowanych w magazynie SHAPE. W Maczfit zajmuje się doradztwem żywieniowym i współtworzeniem receptur, a także czuwa nad merytoryką tekstów

Joanna Jankowska

Dietetyk

Absolwentka SGGW w Warszawie, wydziału nauk o żywieniu człowieka i konsumpcji ze specjalnością z zakresu żywienia człowieka na kierunku dietetyka oraz wydziału rolnictwa i biologii, na kierunku biologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych poradniach i placówkach medycznych, m.in. w Instytucie Żywności i żywienia w Warszawie. Dietetyka jest dla niej nie tylko zawodem, ale również pasją. Chwile wolne od pracy spędza w kuchni, opracowując nowe przepisy oraz prowadząc warsztaty z edukacji żywieniowej, a w szczególności ukierunkowanej na dzieci i młodzież sportowców.

Joanna Paczuska

Absolwentka dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała w warszawskich szpitalach i przychodniach oraz w cateringu dietetycznym. Jej hobby to zdrowy i aktywny styl życia. W Maczfit jest konsultantem dietetycznym, nadzoruje także jakość posiłków i przygotowuje receptury.

Zuzanna Janakowska