Drodzy Klienci!
Od 13 lipca będzie obowiązywał nowy regulamin serwisu Maczfit. Aby zapoznać się ze zmianami, prosimy o przejście do zakładki Regulamin.

Partnerzy

W grupie siła! Jeżeli jesteś trenerem personalnym, masz niebanalną osobowość, prowadzisz ciekawy profil w mediach społecznościowych, a do tego masz grono wiernych klientów to razem możemy zawojować niejedną siłownię. 

Doskonale wiemy jak trudno osiągnąć wymarzoną sylwetkę i że jeszcze trudniej jest ją utrzymać. Twoje ciało to przecież Twoja wizytówka, prawda? Trening to niestety nie wszystko, potrzebna jest również odpowiednia dieta. A tak się składa, że akurat na dietach znamy się najlepiej. 

Napisz do nas i powiedz coś więcej o sobie i swojej pracy. Wkrótce się odezwiemy i zaproponujemy Ci interesujący system partnerski oparty na zniżkach zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów.

Twórcy opinii

Lubisz zdrowe jedzenie? Nie możesz żyć bez sportu? A może masz interesującą pasję, która sprawia, że nie zawsze masz czas na zbilansowane posiłki? To świetnie się składa, bo Maczfit powstał właśnie z pasji do zdrowej kuchni i aktywnego spędzania czasu! 

Jeżeli dodatkowo prowadzisz ciekawy profil w Social Media, skupiasz wokół siebie społeczność pozytywnie nastawionych do życia osób to może razem uda nam się stworzyć coś niesamowitego. Wyślij do nas wiadomość i kreatywnie opisz w jaki sposób mogłaby wyglądać nasza współpraca. 

Jesteśmy otwarci na każdy, nawet najbardziej szalony pomysł!