Od teraz przechowywanie posiłków Maczfit będzie jeszcze bardziej

cool
Sztućce
A nuż, widelec się przyda? Spokojnie, pomyśleliśmy o wszystkim. Nasze sztućce zapakowaliśmy w niewielkich rozmiarów etui dzięki czemu z łatwością zabierzesz je ze sobą do pracy lub na uczelnie.
1   szt
radish -
radish +
Cena   110  zł
Torba termiczna

Przechowywanie posiłków Maczfit od teraz będzie jeszcze bardziej praktyczne i COOLl! Oryginalna Torba termiczna jest stylowa, wygodna i – co najważniejsze – idealnie skrojona na miarę naszych zestawów dietetycznych.

 

Do torby załączamy dwa wkłady chłodzące.

1   szt
radish -
radish +
Cena   150  zł
Przyprawnik

Szczypta tego, szczypta tamtego - niektórzy po prostu lubią robić wszystko po swojemu. I nie ma w tym nic złego! Jeżeli też tak masz to nasz poręczny przyprawnik z pewnością przypadnie Ci do gustu. 

1   szt
radish -
radish +
Cena   59  zł
Śliniaczek

Za 5 minut spotkanie, jeszcze tylko dwie łyżki zupy i… katastrofa. Na szczęście z eleganckim śliniaczkiem Maczfit zapomnisz o niechcianych plamach z jedzenia na świeżo upranej koszuli.

1   szt
radish -
radish +
Cena   39  zł
Bluza

You’re never too much fit! Jeżeli to hasło jest dla Ciebie równie ważne co dla nas to z pewnością zakochasz się w bluzie Maczfit. Dopasowana do ciała i bardzo wygodna, sprawdzi się nie tylko w chłodniejsze dni.

1   szt
radish -
radish +
Cena   200  zł
Butelka filtrująca

Co powiesz na łyk orzeźwiającej, czystej wody zaraz po treningu? Butelka filtrująca wielokrotnego użytku przyda się każdemu komu na sercu leży dobro naszej planety. Bo ekologia jest nam w smak!

1   szt
radish -
radish +
Cena   41  zł